Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: Domyślna czcionka A Większa czcionka A+ Największa czcionka A++ | Zmień kontrast
Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Miłomłynie

Wydarzenia

Dzięki programowi wolontariackiemu "WOLONTARIAT - to mnie rusza" w Bibliotece Publicznej w Miłomłynie realizpwanemu dzięki wsparciu finansowemu Coca - Cola HBC Hellenic Polska, którego Liderem jest Pan Tomasz Wroński powstał Kącik Czytelniczo - Rekreacyjny, z którego będzie mogła korzystać cała społeczność lokalna Miłomlyna i okolicznych miejscowości. Wolontariusze tego przedsięwzięcia wyposażyli to miejsce w nowe meble, zabawki, gry planszowe, puzzle, czytniki e-bookow. Z tego kącika będą mogły korzystać dzieci, młodzież jak również dorośli a szczególnie rodzice z maluszkami gdzie dziecko będzie się mogło pobawić i uczestniczyć w zajeciach a rodzic moąe sobie poczytać książkę tą tradycyjną jak i elektroniczną. Łączny koszt dofinansowania to 4500 zł.
Dyrekcja i pracownicy Biblioteki skłądją serdeczne podziękowania Coca - Cola HBC Hellenic Polska oraz Liderowi i Wolontariuszom za finansowe i rzeczowe wsparcie działań podjetych w ramach realizowanego projektu.

 

 

 

 


 

Podczas Dni Miłomlyna 2015 Biblioteka zorganizowała wystawę "Miłomłyn wczoraj i dziś" największym zainteresowaniem cieszyły się zdjęcia mieszkańców z lat szkolnych i przedszkolnych. Wywołaly one wiele emocji i wspomnień. Wiele osób skorzystało również z akcji Bezpłatnej Wymiany Książek. Dziękujemy wszystkim którzy nas odwiedzili i zapraszamy do oglądania wystawy w Bibliotece.

 w mieście: Miłomłyn.

 

 


Za udział w Programie Orange dla bibliotek otrzymaliśmy certyfikat Biblioteki z p@sją.

Nie odnaleziono wydarzeń w wybranym okresie.

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Grudzień 2022 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Zegar